Grudzień 2016

Szkolenie LGD dla przedsiębiorców

Stowarzyszenie "MIĘDZY WISŁĄ A KAMPINOSEM" serdecznie zaprasza przedsiębiorców oraz osoby chcące założyć działalność gospodarczą na bezpłatne szkolenie przygotowujące do aplikowania o wsparcie (..). 10.01.2017

Zadbajmy o bezpieczeństwo - policja radzi

Co roku, przede wszystkim w okresie poprzedzającym Sylwestra, nieumiejętne obchodzenie się z petardami i fajerwerkami staje się przyczyną groźnych wypadków. Bezpieczeństwo zależy od nas samych!

Komunikat dla rolników

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego informuje: nabór wniosków o dotację ze środków związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych na rok 2017 będzie trwać od 1 do 31 stycznia.

Punkt Bezpłatnych Porad Prawnych

Od 1 stycznia 2017 r. rusza Punkt Bezpłatnych Porad Prawnych dostępny dla mieszkańców. Porady będą udzielane bezpłatnie w budynku urzędu gminy przy ul. Rynek 21 w pok. 23.

Raport - stan środowiska

KOMUNIKAT MAZOWIECKIEGO WOJEWÓDZKIEGO INSPEKTORA OCHRONY ŚRODOWISKA z dnia 21.12.2016 r. Raport „Stan środowiska w województwie mazowieckim w 2015 roku”

Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Taekwondo

Zawodniczki z Babic zdobyły aż cztery medale w tym dwa złote w Otwartych Mistrzostwach Warszawy 2016, finałowej turze Grand Pix Kolor-Graf. Gratulujemy Karolinie Szymańskiej i Wiktorii Sadowskiej.

Nabór wniosków LGD

Stowarzyszenie ,,Między Wisłą a Kampinosem’’ ogłosiło nabór wniosków w ramach „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”. Zgłoszenia 13-30 stycznia 2017.

Wszystkiego Najlepszego!

Drodzy Mieszkańcy Gminy Stare Babice! Święta Bożego Narodzenia, to czas pełen miłości, serdeczności i spokoju...

Rozstrzygnięcie przetargu

W dniu 20.12.2016 r. został rozstrzygnięty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej działki o nr ew. 62/8, 62/15 i 62/17 o łącznej powierzchni 0,2288 ha położonej we wsi Babice Nowe.

Linia L6 przedłużona

INFORMACJA. Od 2 stycznia 2017 r. zostaje uruchomione połączenie z pętlą Stare Bemowo. Trasa linii autobusowej L6 zostanie przedłużona z Rynku w Starych Babicach do pętli Stare Bemowo.

Strony