Lipiec 2017

Komunikat wójta

Szanowni Państwo. Do urzędu w wyznaczonym terminie wpłynęły liczne wnioski i petycje - wszystkie przeciwne wprowadzenia usług medycznych w obszarze nr 5. Uwagi te zostaną uwzględnione - oznacza to utrzymanie obecnej funkcji studium, czyli zalesienie.

Spotkanie OtWarte!

Stowarzyszenie Kuźnia Przyjaźni zaprasza na spotkanie OtWarte! - "Dzikie rośliny jadalne i lecznicze" 5 sierpnia 2017 r. godz. 17:00 Przedszkole Leśne Zuchy, Mariew

Afrykański pomór świń - ostrzeżenie

UWAGA. Informacje Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej dotyczące afrykańskiego pomoru świń, który zagraża dzikom i zwierzętom hodowlanym.

Koncert „W Krainie Chopina”

ZAPROSZENIE. XIII Festiwal Muzyczny „W Krainie Chopina” - koncert, niedziela 30 lipca 2017 r. o godzinie 19.00, w kościele p.w. Św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie. Wystąpi Harp&Chords Duo: Julia Łopuszyńska – harfa, Stanisław Łopuszyński - klawesyn.

Nabór wniosków w ramach ZIT

Informujemy, że Zarząd Województwa Mazowieckiego Uchwałą nr 948/255/17 z dnia 27 czerwca 2017 r. zaktualizował harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym.

Konkurs Innowator Mazowsza

Trwa IX edycja Konkursu Innowator Mazowsza dla przedsiębiorców i młodych naukowców. Termin składania wniosków upływa 25. 09. 2017 r.

Badminton - Grand Prix Mazowsza 2017

Zawodnicy UKS ze Starych Babic po zakończeniu edycji (6 turniejów) zajęli bardzo wysokie 2. miejsce w klasyfikacji ogólnej klubów Mazowsza.

Dla pszczelarzy

Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt informuje o zagrożeniu zanikania rasy pszczół M Kampinoska po wprowadzaniu do hodowli pszczół nieznanego pochodzenia.

"Morskie opowieści" Teatru Katarynka

23 lipca 2017 r. aktorzy Teatru Katarynka zaprosili najmłodszych na w pełen przygód rejs po morzu.

Projekt Lepsze Jutro

Zapraszamy do uczestnictwa w Projekcie Lepsze Jutro rodziny z dziećmi i młodzieżą z autyzmem, w wieku od 1,5 roku do 15 lat.

Strony