Bezpłatne szkolenia komputerowe

Drukuj

WÓJT GMINY STARE BABICE
 
zaprasza mieszkańców do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych  mieszkańców województwa mazowieckiego”
 
 
Do wyboru 1 z 7 modułów szkoleniowych: 1. „Rodzic w Internecie” 2. „Mój biznes w sieci” 3. „Moje finanse i transakcje w sieci” 4. „Działam w sieciach społecznościowych” 5. „Tworzę własną stronę internetową (blog)” 6. „Rolnik w sieci” 7. „Kultura w sieci”
 
 
• W szkoleniach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 25 lat  oraz zamieszkują na terenie woj. mazowieckiego, w szczególności w Gminie Stare Babice. • Szkolenia są prowadzone w formie warsztatów przez doświadczonych instruktorów. • Grupa szkoleniowa liczy 12 osób. • Czas trwania każdego szkolenia: 16 godzin dydaktycznych w systemie 2 dni po 8 godzin  (w dni robocze lub w weekendy). • Uczestnikom zapewniamy materiały szkoleniowe oraz catering (przerwy kawowe i obiad). • Okres realizacji szkoleń: lipiec – grudzień 2019 r.  • Nabór uczestników trwa do wyczerpania limitu miejsc – nie dłużej niż do 12 grudnia 2019 r.
 
 
Nabór uczestników szkoleń
 
Liczba miejsc ograniczona! Formularze rekrutacyjne można składać w Biurze projektu: Urząd Gminy Stare Babice ul. Rynek 32 pok. 34,  tel. 22 730 80 59, dostępne w biurze projektu lub do pobrania na stronie: www.stare-babice.pl/pl/news/szkolenia-komputerowe-dla-mieszkańców Informacje i zapisy do grup szkoleniowych: tel. 605 040 838,  601 804 400
 


 
Projekt „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego” współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Załącznik: 

Zobacz także

Strony