Dziesiątka Babicka po raz czwarty - zapisy już wystartowały!

Drukuj

Zapisy do 4. Dziesiątki Babickiej rozpoczęły się wraz z początkiem Nowego Roku.
Bieg, marsz Nordic Walking oraz biegi rodzinne wystartują w sobotę 6 kwietnia br. w podwarszawskiej gminie Stare Babice. Trasa głównych rywalizacji liczy 10 kilometrów i jest atestowana przez PZLA. Bieg Dziesiątka Babicka, to największa impreza sportowa Gminy Stare Babice. Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (GOSiR Stare Babice).  Impreza od pierwszej edycji spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem wśród mieszkańców Gminy Stare Babice. Okazała się wielkim sukcesem, z którego organizatorzy są niezwykle dumni.

- Dziesiątka Babicka, to efekt dużego zainteresowania bieganiem oraz aktywnością fizyczną, które zauważyliśmy w Gminie Stare Babice po rozpoczęciu bezpłatnych treningów biegowych Stare Babice Biegają. Chcieliśmy, aby nasza impreza stała się stałym punktem w kalendarzu imprez sportowych mieszkańców Powiatu Warszawskiego Zachodniego i okolic – mówi Jarosław Płóciennik, Dyrektor 4. Dziesiątki Babickiej i Kierownik GOSiR Stare Babice.

Start i meta biegu oraz marszu Nordic Walking zlokalizowane są na rynku w Starych Babicach. Organizator zaprasza do udziału wszystkich biegaczy nie tylko z Gminy Stare Babice i gmin sąsiednich, ale również z Warszawy.

- Wierzymy, że bieganie oraz Nordic Walking, to nie tylko doskonały sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej, ale także sposób na walkę ze stresem. Daje radość i świetne samopoczucie. Pragniemy włączać we wspomniane aktywności całe rodziny – dodaje Jarosław Płóciennik.
Więcej informacji na stronie biegu www.dziesiatkababicka.pl
Wpisowe online do dnia 2 kwietnia 2019 r. wynosi 50 zł.

Zobacz także

Strony