Przedświąteczny czas spotkań opłatkowych 2018

Drukuj

Spotkania opłatkowe w naszej i sąsiednich gminach stały się już tradycją.  Są one okazją do podsumowania dokonań mijającego roku, wymiany doświadczeń oraz złożenia sobie świątecznych życzeń.

18 grudnia 2018 r. w sali konferencyjnej Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego zebrali się goście zaproszeni przez Dyrektora KPN Mirosława Markowskiego. Wśród nich samorządowcy: Starosta Warszawski Zachodni Jan Żychliński, Wójt Gminy Kampinos Monika Ciurzyńska, Wójt Gminy Izabelin Dorota Zmarzlak oraz Wójt Gminy Stare Babice Sławomir Sumka wraz z zastępcą Tomaszem Szubą.

Dyrektor Markowski zaprezentował wydarzenia mijającego roku ważne dla Kampinoskiego Parku Narodowego. Podziękował również wszystkim zebranym za owocną współpracę w 2018 r. Pokreślił, jak ważne dla ochrony przyrody jest współdziałanie pomiędzy samorządami lokalnymi:

- Wielkie ukłony dla samorządów lokalnych. Bez nich nie zrobilibyśmy nic. Współpraca pomiędzy samorządami, a parkiem powoduje, że przyroda ma się coraz lepiej – powiedział dyrektor Markowski. - Tak było dotychczas i mam nadzieję, że tak będzie również w przyszłości. Szczególnie dla tych z Państwa, którzy są wybrani w nowej kadencji po raz pierwszy. Gratuluje wyborów, cieszę się, że jesteście z nami – dodał dyrektor Markowski.

Na koniec, po wspólnym odśpiewaniu kolędy, zebrani podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczno-noworoczne życzenia.

Zobacz także

Strony