Wspominamy V Turniej w Piłce Ręcznej MASTERS

Drukuj

2 marca 2019 r. na hali sportowej GOSiR Stare Babice w Zielonkach-Parceli odbył się Turniej Piłki Ręcznej Masters o Puchar Wójta Gminy Stare Babice. W zawodach wzięły udział drużyny z Koszalina, Torunia, Rudy Śląskiej, Lubina, Gorzowa, Wielunia, Pabianic i Warszawy. Turniej był rozgrywany w kategorii kobiet 33+ i mężczyzn 35+. Rolę gospodarza turnieju pełniła drużyna kilkakrotnych medalistek Mistrzostw Polski – Skra Warszawa Masters, w której występuje m.in. Agata Rudnicka, pracownik Eko-Babice.

V Turniej w Piłce Ręcznej Masters o Puchar Wójta Gminy Stare Babice przeszedł już do historii i nadszedł czas podsumowania tego wydarzenia.

W imieniu zespołów: Skra Warszawa Masters, DZIK Warszawa, Masters Warszawa Handball Family i Warszawianka Masters, chcieliśmy podziękować wszystkim którzy pomogli i wsparli zorganizowanie tego przedsięwzięcia.

Dziękujemy zespołom za przyjazd, za sportową rywalizację i jak zwykle przemiłą atmosferę.

O zaciętej rywalizacji może świadczyć fakt że w kilku meczach do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne, wiele meczów skończyło się skromnym jednobramkowym zwycięstwem a w grupie C u panów o kolejności miejsc zadecydował lepszy bilans bramkowy.

Po turnieju wszyscy zawodnicy spotkali się na bankiecie gdzie rozdawane były puchary i nagrody indywidualne.

Klasyfikacja końcowa pań

I miejsce - AZS Koszalin
II miejsce - Skra Warszawa
III miejsce - DSS Toruń
IV miejsce - Zgoda Ruda Śląska
V miejsce - Zagłębie Lubin
VI miejsce - Wilanowia Warszawa

  • Królowa Strzelczyń - Maja Zienkiewicz AZS Koszalin
  • Najlepsza Bramkarka - Agata Rudnicka Skra Warszawa
  • MVP - Sabina Pyka - Zgoda Ruda Śląska

Wyróżnienia otrzymały również:

Elżbieta Parys - AZS Koszalin
Renata Karniłowicz - Skra Warszawa
Lidia Wodzyńska - DSS Toruń

Klasyfikacja końcowa panów

I miejsce - Pogoń Zabrze
II miejsce - Masters Handball Team Pabianice
III miejsce - DZIK Warszawa
IV miejsce Handball Gorzów
V miejsce - Gwardia Koszalin
VI miejsce - Warszawianka Masters
VII miejsce - Masters Kwidzyn
VIII miejsce - MKS Wieluń

  • Król Strzelców - Grzegorz Giebel Pogoń Zabrze
  • Najlepszy Bramkarz - Paweł Zienowicz Gwardia Koszalin
  • MVP - Tomasz Mielczarek MHT Pabianice

Wyróżnienia otrzymali również:

Sebastian Serek - Pogoń Zabrze
Tomasz Rutkowski - MHT Pabianice
Marcin Makowski - DZIK Warszawa
Wyróżnienie z zespołu Masters Warszawa Family Team otrzymał Ryszard Formela.

Do zobaczenia za rok !!!

 

Autor tekstu: SKRA WARSZAWA MASTERS
Zdjęcia: Joanna Johansson

 

Zobacz także

Strony