Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice

Drukuj

OBWIESZCZENIE
WÓJTA GMINY STARE BABICE
28 listopada 2019 r.

w sprawie zarejestrowanych list kandydatów
w wyborach do Młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice

Na podstawie § 25 ust. 4 Uchwały Nr XII/106/2019 Rady Gminy Stare Babice z dnia 26 września 2019 r. w sprawie powołania młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice i nadania jej statutu (Dz. Urz. Woj. Maz. poz. 12079) podaję do publicznej wiadomości informację o zgłoszonych kandydatach na Radnych do Młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice w wyborach zarządzonych na dzień 3 grudnia 2019 r. w następujących okręgach:    

Nr okręgu wyborczego

Granice okręgu wyborczego

Kandydaci na radnych

Liczba wybieranych radnych

1

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza

w Starych Babicach

  1. Samer Afana
  2. Sebastian Bek
  3. Emilia Gajewicz
  4. Laura Płeszka
  5. Jan Waligóra

5

2

Szkoła Podstawowa

w Zielonkach-Parceli

  1. Maja Kaczurba
  2. Kacper Kostanek
  3. Stanisław Radliński
  4. Emilia Żółcińska

 

 

4

3

Szkoła Podstawowa

w Koczargach Starych

  1. Wojciech Korczakowski
  2. Antoni Napurka
  3. Weronika Trzepałka

2

4

Szkoła Podstawowa

w Borzęcinie Dużym

  1. Martyna Gądek
  2. Jan Kafarski
  3. Szymon Kowalski
  4. Krzysztof Linek
  5. Dominik Malarowski
  6. Oliwia Niemyjska
  7. Krystian Pacocha
  8. Bartosz Przychocki
  9. Mateusz Wach

2

5

Edulab - Niepubliczna Szkoła Podstawowa

  1. Zofia Grajner-Nalewajko
  2. Jan Kozak
  3. Juliusz Majewski

1

6

BIG BEN Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa 
im. gen. Władysława Andersa

  1. Natalia Perkowska
  2. Jan Buczyński

1

7

Gmina Stare Babice – uczniowie szkół ponadpodstawowych

  1. Ewa Oleksiewicz

3


W każdym okręgu wyborczym głosować można tylko na jednego kandydata.

 

Głosowanie odbędzie się w dniu 3 grudnia 2019 r.:

¨  w okręgach wyborczych od 1 do 6 – w Szkołach Podstawowych – w godzinach wyznaczonych przez Dyrektorów Szkół;

¨  w okręgu wyborczym nr 7 – w Urzędzie Gminy Stare Babice, przy ul. Rynek 32  (pokój nr 28, II piętro) – w godzinach 8:00-16:00.

Przed przystąpieniem do głosowania w okręgu wyborczym nr 7 uczniowie okazują legitymację szkolną.

 

Wójt Gminy
(-) Sławomir Sumka

Zobacz także

Strony